Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

HRVATSKA SE PLASIRALA NA SVJETSKO PRVENSTVO Završena utakmica s Grčkom bez golova

2017. studeni 12 21:38
1 0

Hrvatska nogometna reprezentacija u Pireju igra uzvratnu utakmicu protiv Grčke u play-offu za Svjetsko prvenstvo.

Zlatko Dalić je u posljednjem trenutku iznenadio sastavom te je Andreja Kramarića preselio na klupu. Mario Mandžukić ide na desno krilo, a Nikola Kalinić ostaje najbliži suparničkom golu. Ostatak momčadi nije se mijenjao.

87` Sjajna obrana Subašića! Iskosa je nakon ubačaja iz slobodnjaka tukao Tachtidis, a hrvatski vratar vrhunski obranio.

70` Slobodnjak na 30 metara za Grčku, Fourtonis je ubacio, a Hrvatske se opet obranila.

59` Mitrouglu je pucao s 25 metara, ali njegov udarac je završio pored gola.

55` Prvi put na utakmici su Grci dvije minute imali posjed lopte, no bez uspjeha.

52` Korner za Grčku nakon odlične reakcije Vide. Nakon ubačaja iz kuta izblokiran je Tachtsidis.

45` Kraj prvog dijela. Hrvatska bez ikakvih problema čuva “nulu”, Grcima u drugom dijelu trebaju tri gola. U prvih 45 minuta nisu imali niti jedan udarac u okvir hrvatskog gola.

43` Topovski udarac Perišića s lijeve strane odsjeo je na suprotnoj vratnici grčkog gola.

41` Subašić sjajno reagirao na ubačaj s desne strane. Čak dvojica grčkih igrača ostali su sami, ali ispred njih hrvatski vratar stiže do lopte.

29` Perišić prodorom po lijevoj strani slomio jednog pa drugog suparnika, a onda prizeman udarac poslao pored gola.

24` Nakon serije loše izvedenih prekida, Modrić je slobodne udarce prepustio Rakitiću.

18` Umalo 1:0! Nakon slobodnjaka je Sokratis ostao sam na 16 metara, lopta mu se odbila, on dobro pucao, a njegov udarac završio malo pored desne vratnice hrvatskog gola.

16` Lukav i opasan ubačaj Vrsaljka nakon lijeve akcije, no Kalinić je zakasnio na ubačaj.

4` Vrsaljko je napravio prekršaj, a Lovren očistio opasnost nakon ubačaja iz slobodnjaka.

Izvor: nacional.hr