Hajdukovi juniori u nadoknadi srušili Dinamo i osvojili naslov jesenskih prvaka!

2017. prosinac 02 19:17

1 0

Strijelci: 1:0 Šego (23), 2:0 Čančar (27), 2:1 Marin (62), 2:2 Baturina (76), 3:2 Šego (90+2 – 11 m)

Hajdukovi juniori prikazali su vrlo dobru igru i zasluženo pobijedili najvećeg rivala u HNL. Odličan je bio početak utakmice, odigran je u jakom ritmu uz naizmjenične napade oba protivnika. Hajduk je ipak bio opasniji i dominantniji, a gostujućem vrataru Dominiku Kotarskom dvaput je zaprijetio Jurica Bajić, dok je najbolju priliku za goste propustio David Čolina. Hajduk je do vodstva od 2:0 došao u razmaku od tri minute. Najprije je u 24. minuti Michele Šego dobio lijepu dubinsku loptu, driblingom se riješio protivnika i s 10-ak metara plasirao loptu u donji desni kut. U 27. minuti Jakov Blagaić je milimetarskom točnošću primirio jednu visoku loptu i gurnuo je prema Petru Čančaru, koji je u sprintu pretrčao 20 – ak metra i lijevom nogom loptu zakucao u mrežu. Bilo je to zasluženo vodstvo Bijelih na kraju prvog dijela koji je protekao u njihovoj dominaciji.

Također pročitajte: U polufinalu Kupa Dinamo protiv Rijeke; Hajduk na Lokomotivu

Izvor: slobodnadalmacija.hr