Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

NBA: Porazi Phoenixa i Orlanda

2018. ožujak 11 09:04
39 0

Sinoć su u NBA na terene istrčali Dragan Bender čije su Phoenix Sunse pobijedili Charlotte Hornets, i Mario Hezonja koji je s Orlando Magicom doživio poraz od LA Clippersa.

Iako su Suns uspjeli gotovo nadoknaditi zaostatak od 22 koša u zadnjoj četvrtini igrajući bez tri svoja najbolja igrača, Hornets su dobili utakmicu sa 122-115 zahvaljujući slobodnim bacanjima u zadnjim sekundama.

Dragan Bender je bio solidan u porazu, u 32 minute zabio je 16 koševa (šut iz igre 4/8, trice 3/6) i pridodao tome tri skoka i jednu asistenciju.

Hornets su odigrali odličnu treću četvrtinu i na početku zadnjeg dijela utakmice imali su prednost od 22 koša. No Sunsi se nisu samo tako predali i u igri ih drže Bender i Davon Reed. Suns su pogodili devet trica u prve tri četvrtine, da bi onda samo u zadnjih 12 minuta pogodili također devet. I Bender i Reed su pogodili svaki po tri trice u tom periodu pomogavši tako Sunsima da smanje zaostatak od 18 koševa.

Troy Daniels je pogodio svoju petu tricu četiri minute i 12 sekundi prije kraja i Sunsi dolaze na tri razlike. Elfrid Payton je razliku smanjio na dva koša nešto više od dvije minute prije kraja.

Daniels je bio najučinkovitiji kod Sunsa sa 17 koševa i četiri skoka te tri asistencije. Reed je dodao 16 koševa, a Harrison 14. Hornetse je predvodio Howard sa 30 koševa, a Batum je dodao 29.

Magic je imao prednost od 81-72 nešto manje od šest minuta prije kraja treće četvrtine, ali Clippersi preuzimaju kontrolu nad utakmciom na početku zadnjeg dijelazahvaljmnujući seriji od 14-3.

Lou Williams je zabio deset od svojih 25 koševa u zadnjoj četvrtini za Clipperse, Tobias Harris je dodao 21 koš, a DeAndre Jordan devet koševa i 18 skokova.

Magicu (20-47) je ovo četvrti poraz u gostima zaredom i trenutačno je zadnja momčad Istoka, dok su Clippersi (36-29) među prvih osam momčadi Zapadne konferncije.

Izvor: nacional.hr