Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

Foto, Video

19:52 Za Predsjednicu bi glasovali ljudi s osnovnom školom, za Milanovića stariji od 60, a Dalmatinci bi birali Božu Petrova: evo tko ima najveću potporu u utrci za Pantovčak

75

14:28 VIDEO: Pogledajmo novu Hondu CR-V 2018

2

15:21 VIDEO: Američka vlada često “blokira” kineske tehnološke tvrtke u poslovanju

2018. travanj 19 09:49

Petra Bijač u srijedu je podnijela ostavku na mjesto voditeljice bazena u Korivnici, nakon tragičnog utapanja osmogodišnjeg dječaka na koprivničkim bazenima Cerine. Bijač je u priopćenju javnosti još jednom izrazila sućut obitelji i objasnila razloge svoje ostavke. “Još jednom, u svoje osobno ime, izražavam najiskreniju sućut obitelji nesretno preminulog

• ‘Šešelj i dalje djeluje kao ratni huškač’

2018. travanj 19 08:38

Bivša hrvatska premijerka Jadranka Kosor u četvrtak je u ‘Novom danu’ N1 televizije komentirala incident Vojislava Šešelja u Beogradu, zbog kojeg je hrvatska delegacija jučer prekinula službeni posjet Srbiji. “One informacije koje su bile dostupne u tom trenutku, bile su dovoljan povod da se prekine posjet. To je provokacija za koju ja ne mogu, a ne sumnjati

• Sabor danas raspravlja o Jeleniću

2018. travanj 19 06:32

Hrvatski sabor na današnjoj će sjednici raspravljati o Vladinu prijedlogu da Dražena Jelenića imenuje glavnim državnim odvjetnikom. Svoje mišljenje prije toga dati će Odbor za pravosuđe. Podsjetimo, Vlada je na jelenića za novog glavnog gržavnog odvjetnika predložila na zatvorenoj sjednici održanoj u utorak. Jelenić je trenutno prvi zamjenik glavnog

• Žalgiris iznenadio Olympiacos, pobjeda Fenera

2018. travanj 18 21:47

Košarkaši Žalgirisa priredili su iznenađenje pobijedivši u prvom susretu četvrtfinala Eurolige u Pireju Olympiacos nakon produžetaka 87-78 i u seriji na tri pobjede poveli su sa 1-0. Pobjedu je ostvario i Fenerbahčea koji je porazio Baskoniju 82-73. Žalgiris je odigrao odličnu utakmicu u Grčkoj i posve zasluženo je stigao do pobjede. Gosti su i u regularnom

• HNL: Hajduk – Cibalia 4-0

2018. travanj 18 21:00 2

U susretu 30. kola Prve HNL u Splitu su nogometaši Hajduka pobijedili Cibaliju s 4-0 (2-0) i približili se vodećem Dinamu na pet bodova. Hajduk je pobjedu osigurao već u prvom dijelu zahvaljujući mađarskim internacionalcima. Prvo je u 19. minuti Futacs spustio loptu za sunarodnjaka Adama Gyurcsoa koji lako pogađa za 1-0, a minutu prije kraja poluvremena

• The Frajle- dva koncerta u Lisinskom!

2018. travanj 18 20:26

The Frajle u Zagrebu uživaju veliku popularnost, stoga i ne čudi što je prvi koncert u Lisinskom 24. travnja, pod nazivom „Ljubav na dar“, rasprodan mjesec dana unaprijed, a zbog velikog interesa dodan je još jedan koncert, 7. svibnja. Četiri dame… Marija Mirković, Nataša Mihajlović, Jelena i Nevena Buča čine skupinu The Frajle. Obrade kojima osvajaju

• Poreč: Predstavljena ovogodišnja BOOKtiga

2018. travanj 18 18:52 1

Porečka BOOKtiga, međunarodni festival pročitanih knjiga ove će se godine 11. put održati od 20. do 23. travnja, a svim ljubiteljima pisane riječi “predstavlja oblik popularizacije knjige i čitanja koji je u Poreču i cijeloj županiji odlično prihvaćen”, najavila je u srijedu na konferenciji za novinare ravnateljica porečke Gradske knjižnice Irides Zović

• HNL: Dinamo – Osijek 0-1

2018. travanj 18 18:32

U dvoboju 30. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Osijeka slavili protiv Dinama s 1-0 (1-0). Osječani su slavili u derbiju i nanijeli lideru prvenstva tek četvrti poraz u dosadašnjem dijelu sezone. Bila je to tek treća gostujuća pobjeda Osijeka, a za nju je najzaslužniji vratar Malenica, koji je obranio sve pokušaje zagrebačke momčadi. Osijek je hrabru

• Trump proturječi sam sebi u vezi sa smjenom Comeya

2018. travanj 18 15:03

Američki predsjednik Donald Trump izjavio je u srijedu da nije smijenio Jamesa Comeya “zbog lažne istrage o Rusiji”, šro je suprotno njegovoj izjavi iz 2017. da je upravo zbog toga prošle godine smijenio bivšeg direktora FBI-a. Trump je otpustio Comeya u svibnju 2017., što je vodilo otvaranju posebne istrage ministarstva pravosuđa o navodnom miješanju

• Galliani: Oliver je idiot

2018. travanj 18 14:37

Bivši dopredsjednik Milana Adriano Galliani osudio je engleskog suca Michaela Olivera zbog dvojbenog jedanaesterca kojeg je dosudio za Real Madrid protiv Juventusa i nazvao ga idiotom. “Jedanaesterac za Real je više nego dvojben, a crveni karton Buffonu je smiješan. Sudac je pokazao kako ne razumije nogometnu psihologiju. Da zaključimo, sudac je idiot